חסמב"ה – חברת סופר מרקט בטירוף המלאיסופשנה

הלכתי אתמול לסופר, לא משנה איזה. לקחתי איתי להחזרה חבילת חיתולים ופחית סימילאק. למה? כי הילד כבר גדול מדי לחיתולים האלה, וכבר מזמן נטשנו את תחליפי החלב לטובת הדבר האמיתי. שניהם סגורים לגמרי, חדשים וללא פגם. האם הם נקנו באותו מקום? לא בטוח. האם הם נקנו באותה רשת מרכולים? וואלה, לא זוכר.

אני מגיע לכניסה שמורכבת משני פתחים כמיטב המסורת – אחד ליציאה ואחד לכניסה, ומברר היכן נמצאת הקופה בה ניתן להחזיר/להחליף/להזדכות על הפריטים. להזדכות? כן, המילואים נשארים איתי גם אחרי שסיימתי אותם. השומר מפנה אותי ואני ניגש.

אני ממתין בסבלנות שהמפקחת (ככה היה כתוב על התגית שלה) תסיים עם הלקוח שלפני, ומצהיר בפניה שאני מעוניין להחזיר/להחליף/להזדכות על הפריטים.

"קנית אותם כאן?"

"לא זוכר"

"יש לך כרטיס מועדון, אשראי?"

"יש לי כרטיס מועדון"

"תביא"

מרגע זה, הכל מתחיל להיות הזוי למדי. המפקחת מעבירה את הכרטיס ומתחילה לחפש את הקניה של המוצרים. את החיתולים היא מצאה, אבל את הסימילאק לא. זה מפתיע אותה. איך זה יכול להיות?

"אתה בטוח שקנית את זה אצלנו?"

"לא זוכר. יכול להיות שקניתי במזומן בכלל. יש דבר כזה."

זה לא מספיק, והמפקחת קוראת למפקחת שלה. גם היא מדפדפת, מקישה על כמה מקשים ולא מוצאת.איך יכול להיות?!?! אולי הלקוח מנסה לעבוד עלינו? אולי הוא קנה במקום אחר? איך ייתכן שלא מוצאים את זה?!

אני חוזר על דברי – "יכול להיות שקניתי את זה במזומן, והכרטיס מועדון לא היה עלי."

מצב אפשרי, לא?

לא. מה פתאום. תביאו את המפקחת של המפקחת של המפקחת. אז היא באה. עושה את אותן פעולות כמו הקודמות לה ובסוף מתייאשת (בטח, גם אני כבר כמעט וויתרתי אחרי שייבשתם אותי חצי שעה).

"טוב תחליפו לו. רק שתדע שזה לא סטנדרטי. קיבלנו הוראה חד-משמעית שלא להחליף מוצרים שלא נרכשו אצלנו."

נו, טוב. העיקר תזכו אותי.

מצד אחד, אני מבין את מנהלי הרשת. כשיש לך רשת כזו גדולה שפועלת על בסיס מערכות אוטומטיות להזמנת מלאי, זה חשוב שלא תרשום דברים שהם לא מדוייקים, כי זה מצטבר וגורם לאי-אספקה נכונה (אפילו קראתי על זה איזה מאמר בקורס מערכות מידע). אבל, אני לא זוכר שאי-פעם עשו לי כזו חקירה בשביל להחליף מוצרים. הסיבה היחידה ההגיונית שאני יכול לחשוב עליה זה העובדה שמדובר בסוף שנה וכולם עסוקים בספירות המלאי שלהם. שייחנקו.

מצד שני, רבאק, כולה חיתולים וסימילאק. אם לא תחליפו לי, אני אשלח אתכם במקומי הביתה כדי להסביר לאשה למה לא קיבלתי זיכוי. נראה אתכם.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s